Medewerkers

Barbara Klomp is directeur Taalschool. Barbara is NT2 docent, heeft een  onderwijsbevoegdheid en ONA-certificering. Zij geeft ONA-cursussen en werknemersvaardigheden. Barbara houdt van haar werk, koken, films, boeken en theater. barbara@queridon.nl

Gerard Kluter is directeur Praktijk & Stage. Hij heeft ruim vijfentwintig jaar als kok gewerkt. Gerard heeft veel ervaring in het coachen en begeleiden van stagiaires en leerlingen. Hij daagt cursisten graag uit om iets nieuws te proberen en hun grenzen te verkennen. Gerard gaat graag naar het theater en concerten.  gerard@queridon.nl

Carien Westenbroek is NT2 docent, zij geeft taallessen aan de Taal & Werk groep en de inburgeringsgroep. Carien heeft de NT2 opleiding aan de RadboudUniversiteit in Nijmegen gevolgd, ze houdt van vrolijke ‘Oostblok muziek’ en speelt Lacrosse en gezelschapsspellen, ook de hele ingewikkelde.  carien@queridon.nl

Joram Spijker is NT2 docent en geeft les aan één van onze Taal & Werk groepen. Hij  volgde de NT2 opleiding aan de VU in Amsterdam, liep stage bij Queridon en ging hier niet meer weg. Joram is vader van drie kleine kinderen en een fanatieke racefietser. joram@queridon.nl

Merel Lindeboom is NT2 docent van de inburgeringsgroep op weg naar A2 en B1.  Merel is een antropoloog met veel ervaring in de horeca. merel@queridon.nl

Dennis van Tiel is onze boekhouder. Hij houdt van sterrenkunde,  goede koffie en is een actief schrijver en Elviskenner. Dennis werkt nauw samen met onze accountant Ron Weijmans van Advisum. dennis@queridon.nl

Yvonne Middelbos coacht de cursisten van de Taal & Werkgroepen in de keuken. Zij is zelfstandigwerkend kok en combineert haar passie voor het horecavak graag met het onderwijs. Sinds dit jaar volgt ze ook de opleiding tot NT2-docent en loopt daarom ook een dagdeel stage bij Carien. yvonne@queridon.nl 

Mirna Alwani
is onze sleutelpersoon gezondheid. Zij is een van de deelnemers van ons traject Taal & Werk. Mirna een actief en sociaal persoon en spreekt Nederlands en Arabisch.  mirna@queridon.nl

Fenne Koning
is stagiaire NT2 bij de Taal & Werk groep. Ze heeft vijf jaar in Parijs gewoond en was daar zelf de ‘anderstalige’. Terug in Nederland bleef taal de rode draad in haar werk. Na vrijwilligerswerk bij Taal Doet Meer maakt ze nu de stap naar docent NT2. fenne@queridon.nl

Raad van Advies
Onze raad van advies bestaat uit Ine Emmerik, Irma van Willigen en Ellen Kok Hendriks

Vrijwilligers
De coördinatoren van ons taalcafé zijn Simone, Milou, Soesie, Tjeerd en Maarten. taalcafé@queridon.nl
Onze taalmaatjes zijn Zoë, Tjeerd, Querine en Aron. 

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers! Ook vrijwilliger worden? Kijk bij de Vrijwilligerscentrale voor openstaande vacatures, of kom eens langs voor een kop koffie!

Over

Reacties gesloten.