Medewerkers

Barbara Klomp is directeur Taalschool. Barbara is gecertificeerd NT2 docent, heeft een onderwijsbevoegdheid en ONA-certificering. Zij geeft ONA-cursussen en werknemersvaardigheden. Barbara houdt van haar werk, koken, films, boeken en theater. barbara@queridon.nl

Gerard Kluter is directeur Praktijk & Stage. Hij heeft ruim vijfentwintig jaar als kok gewerkt. Gerard heeft veel ervaring in het coachen en begeleiden van stagiaires en leerlingen. Hij daagt cursisten graag uit om iets nieuws te proberen en hun grenzen te verkennen. Gerard gaat graag naar het theater en concerten.  gerard@queridon.nl

Carien Westenbroek is NT2 docent, zij geeft taallessen aan de Taal & Werk groep en de inburgeringsgroep. Carien heeft de NT2 opleiding aan de RadboudUniversiteit in Nijmegen gevolgd, ze houdt van vrolijke ‘Oostblok muziek’ en speelt Lacrosse en gezelschapsspellen, ook de hele ingewikkelde.  carien@queridon.nl

Joram Spijker is NT2 docent en geeft les aan één van onze Taal & Werk groepen. Hij  volgde de NT2 opleiding aan de VU in Amsterdam, liep stage bij Queridon en ging hier niet meer weg. Joram is vader van drie kleine kinderen en een fanatieke racefietser. joram@queridon.nl

Dennis van Tiel is onze boekhouder. Hij houdt van sterrenkunde,  goede koffie en is een actief schrijver en Elviskenner. Dennis werkt nauw samen met onze accountant Ron Weijmans van Advisum. dennis@queridon.nl

Kubra Kharamany is onze administratief medewerker. Zij heeft zelf een vluchtelingenachtergrond en vindt het belangrijk om nieuwkomers te helpen, omdat ze weet wat zij meemaken. Kubra spreekt Nederlands, Arabisch, Koerdisch en Farsi. kubra@queridon.nl 

Yvonne Middelbos  is zelfstandigwerkend kok en combineert haar passie voor het horecavak graag met het onderwijs. Sinds dit jaar volgt ze de opleiding tot NT2-docent en loopt daarom stage bij Carien. yvonne@queridon.nl 

Mirna Alwani
is onze sleutelpersoon gezondheid. Zij is een van de deelnemers van ons traject Taal & Werk en volgde bij Pharos de trainingen voor sleutelpersoon, met een prachtig certificaat als gevolg! Mirna is een actief en sociaal persoon en spreekt Nederlands (B1) en Arabisch.  mirna@queridon.nl

Fenne Koning
is stagiaire NT2 bij de Taal & Werk groep. Ze heeft vijf jaar in Parijs gewoond en was daar zelf de ‘anderstalige’. Terug in Nederland bleef taal de rode draad in haar werk. Na vrijwilligerswerk bij Taal Doet Meer maakt ze nu de stap naar docent NT2. fenne@queridon.nl

Dymph van Kuijk is NT2-docent en geeft lessen taal en werknemersvaardigheden aan de groep Kringloop Werkt! in Huizen. Ze is Neerlandicus en heeft veel ervaring met verschillende doelgroepen. dymph@queridon.nl 

Adelina Tremonti is NT2-docent en geeft bij Queridon de ONA-trainingen.  Adelina weet als geen ander hoe het is om in verschillende talen en culturen op te groeien. Ze coacht de deelnemers graag op hun werknemers- en sollicitatievaardigheden. adelina@queridon.nl 

Raad van Advies
Onze raad van advies bestaat uit Ine Emmerik, Irma van Willigen en Ellen Kok Hendriks

Vrijwilligers
Voor het taalcafé verwijzen we graag naar Taal Doet Meer

Wij zijn altijd op zoek naar taalmaatjes voor onze cursisten!
Ook vrijwilliger worden? Kijk bij de Vrijwilligerscentrale voor openstaande vacatures, of kom eens langs voor een kop koffie!

Over

Reacties gesloten.