Medewerkers

Adelina Tremonti is NT2-docent en geeft bij Queridon de ONA-trainingen en lessen B1. Adelina weet als geen ander hoe het is om in verschillende talen en culturen op te groeien. Ze coacht de deelnemers graag op hun werknemers- en sollicitatievaardigheden. adelina@queridon.nl 

Anne de Lange is bureaucoördinator. Ze heeft oog voor detail, vindt alles interessant en maakt altijd tijd voor een praatje. Ze houdt van koken, wandelen en rondstruinen in kringloopwinkels. anne@queridon.nl 

Annelotte Fremouw is projectleider inburgering bij Queridon. In haar vrije tijd leest ze graag een boek in de zon, zit ze achter de naaimachine of probeert ze nieuwe recepten uit in de keuken. annelotte@queridon.nl

Barbara Klomp is directeur en medeoprichter van Queridon. Barbara is een NT2-expert en gelooft in een nieuwe manier van inburgeren waarbij iedereen vanaf dag één mee mag en kán doen.  Barbara houdt van katten, films, boeken en theater en is dol op lemoncurd-cheesecake. barbara@queridon.nl

Carien Westenbroek is NT2 docent, zij geeft taallessen aan de Taal & Werk groepen en begeleidt de stagiaires en startende docenten. Carien is NT2 docent van het jaar 2021! Zij heeft de NT2 opleiding aan de RadboudUniversiteit in Nijmegen gevolgd, ze houdt van vrolijke ‘Oostblok muziek’ en speelt Lacrosse en gezelschapsspellen, ook de hele ingewikkelde. carien@queridon.nl

Dennis van Tiel is onze boekhouder. Hij houdt van sterrenkunde, goede koffie en is een actief schrijver en Elviskenner. Dennis werkt nauw samen met onze accountant Ron Weijmans van Advisum. dennis@queridon.nl

Emese Ponne is ICT-medewerker met een achtergrond als webdeveloper. In haar vrije tijd wandelt ze graag in het bos, doet ze aan kickboksen, kijkt/luistert veel naar detectiveseries en true crime podcasts en vindt ze het leuk om eens in de zoveel tijd uitgebreid in de keuken te staan. emese@queridon.nl

Gerard Kluter is projectleider Praktijk & Stage en medeoprichter van Queridon. Gerard heeft jaren gewerkt als chef-kok/leermeester en weet als geen ander de link te leggen tussen opleiding en praktijk. Gerard gaat graag naar het theater en concerten. gerard@queridon.nl

Inge Klijn loopt stage bij Queridon. Ze volgt de opleiding tot NT2 docent aan de VU in Amsterdam. Ze houdt van lange wandelingen, lekker eten en van dikke boeken lezen. inge@queridon.nl

Jedidja Witmer woont bijna 15 jaar in Utrecht, samen met haar kat Kosjka. Ze geeft al sinds haar middelbare schooltijd les, eerst dans en sinds 6 jaar NT2 en digitale vaardigheden. Jedidja houdt van dingen maken; leuke lessen en lesmaterialen, maar ook kastelen op de computer, een stad van lego of een gehaakte fruitmand. jedidja@queridon.nl

Karlijn van Aerde is gepromoveerd in de hersenwetenschappen maar verruilde het labwerk voor werken met echte mensen. Ze is NT2-docent met als specialisatie alfabetisering. Ze houdt van zingen, lezen, bonbons (maar niet met praline) en filmpjes van cursisten editen. karlijn@queridon.nl

Marita van Rijs is trainer en NT2-docent en geeft lessen taal en werknemersvaardigheden aan de groep Kringloop Werkt! in Huizen. Marita is een betrokken trainer die mensen weet te motiveren meer aan te gaan dan ze dachten te kunnen. marita@queridon.nl 

Noortje Ubels is 27 jaar oud en is stagiair. Ze gaat in september beginnen met de opleiding docent NT2 aan de hogeschool Utrecht. Noortje houdt van sporten, wandelen en spelletjes doen. noortje@queridon.nl
 

Noreen Kaland is eerstegraads bevoegd talendocent en specialiseert zich nu in het NT2 onderwijs. Zij werkt al sinds haar veertiende in de horeca en maakt daardoor makkelijk een link naar de praktijk. In haar vrije tijd gaat ze graag surfen of skateboarden, met soms wat blauwe plekken tot gevolg. noreen@queridon.nl

Samar AlAkashea komt uit Dubai en is sinds 2020 in Nederland. Ze heeft een zoontje van een jaar oud, hij heet Jozef. Samar is altijd positief en staat altijd klaar om te helpen. Bij Queridon doet ze dat als bureaumedewerker. samar@queridon.nl

Vrijwilligers
Voor het taalcafé verwijzen we graag naar Taal Doet Meer

Over

Reacties gesloten.