Medewerkers

Adelina Tremonti is NT2-docent en geeft bij Queridon de ONA-trainingen en lessen B1.  Adelina weet als geen ander hoe het is om in verschillende talen en culturen op te groeien. Ze coacht de deelnemers graag op hun werknemers- en sollicitatievaardigheden. adelina@queridon.nl 

Barbara Klomp is directeur en medeoprichter van Queridon. Barbara is een NT2-expert en gelooft in een nieuwe manier van inburgeren waarbij iedereen vanaf dag één mee mag en kán doen.  Barbara houdt van katten, films, boeken en theater en is dol op lemoncurd-cheesecake. barbara@queridon.nl

Carien Westenbroek is NT2 docent, zij geeft taallessen aan de Taal & Werk groep en de inburgeringsgroep. Carien heeft de NT2 opleiding aan de RadboudUniversiteit in Nijmegen gevolgd, ze houdt van vrolijke ‘Oostblok muziek’ en speelt Lacrosse en gezelschapsspellen, ook de hele ingewikkelde.  carien@queridon.nl

Dennis van Tiel is onze boekhouder. Hij houdt van sterrenkunde,  goede koffie en is een actief schrijver en Elviskenner. Dennis werkt nauw samen met onze accountant Ron Weijmans van Advisum. dennis@queridon.nl

Eelke Esman is NT2 docent van de B1/B2 groep. Hij heeft de master Toegepaste Taalwetenschappen met de specialisatie NT2 aan de VU afgerond. Op dit moment is hij zich aan het bijscholen in de Nederlandse literatuur. Eelke houdt van fietsen, lezen en pianospelen. eelke@queridon.nl

Fenne Koning is stagiaire NT2 bij de Taal & Werk groep. Ze heeft vijf jaar in Parijs gewoond en was daar zelf de ‘anderstalige’. Terug in Nederland bleef taal de rode draad in haar werk. Na vrijwilligerswerk bij Taal Doet Meer maakt ze nu de stap naar docent NT2. fenne@queridon.nl

Gerard Kluter is projectleider Praktijk & Stage en medeoprichter van Queridon. Gerard heeft jaren gewerkt als chef-kok/leermeester en weet als geen ander de link te leggen tussen opleiding en praktijk. Gerard gaat graag naar het theater en concerten.  gerard@queridon.nl

Marieke Brands is naast haar drukke baan ook als vrijwilliger én stagiaire jobcoaching betrokken bij Queridon. Inburgering houdt niet op na de examens, daarom begeleidt Marieke een (oud)deelnemer in haar stappen op weg naar werk. In haar vrije tijd maakt Marieke prachtige sieraden van oude fietsbanden. marieke@queridon.nl 

Marita van Rijs is trainer en NT2-docent en geeft lessen taal en werknemersvaardigheden aan de groep Kringloop Werkt! in Huizen. Marita is een betrokken trainer die mensen weet te motiveren meer aan te gaan dan ze dachten te kunnen. marita@queridon.nl 

Mirna Alwani is onze sleutelpersoon gezondheid. Zij is een van de deelnemers van ons traject Taal & Werk en volgde bij Pharos de trainingen voor sleutelpersoon, met een prachtig certificaat als gevolg! Mirna is een actief en sociaal persoon en spreekt Nederlands (B1) en Arabisch.  mirna@queridon.nl

Noreen Kaland is eerstegraads bevoegd talendocent en specialiseert zich nu in het NT2 onderwijs.  Zij werkt al sinds haar veertiende in de horeca en maakt daardoor makkelijk een link naar de praktijk. In haar vrije tijd gaat ze graag surfen of skateboarden, met soms wat blauwe plekken tot gevolg. noreen@queridon.nl

Yara Esmaeel is onze bureaumedewerker. Ze heeft veel ervaring met het werken met  nieuwkomers. Yara heeft zelf een vluchtelingenachtergrond. Zij vindt het fijn om een brug te zijn tussen Nederlanders en nieuwkomers. Ze wil graag mensen helpen en zij wil zich door ervaring op te doen, blijven ontwikkelen. yara@queridon.nl

Vrijwilligers
Voor het taalcafé verwijzen we graag naar Taal Doet Meer

Wij zijn altijd op zoek naar taalmaatjes voor onze cursisten!
Ook vrijwilliger worden? Kijk bij de Vrijwilligerscentrale voor openstaande vacatures, of maak een afspraak met Yara! 

Over

Reacties gesloten.